Agencijska oznaka nekretnine 3045237 , Banoštor , Centar . Kuća se nalazi u centru sela na samoj obali Dunava. Površina kuće je 100m2 i uknjižena je 1/1. Struktura kuće je: dve spavaće sobe, dnevna soba, predsoblje, kupatilo, kuhinja i ostava i velika terasa. Ispod kuće je podrum površine 40m2. U dvorištu postoji izgrađena pomoćna prostorija površine 58m2 i može se pretvoriti u stambeni prostor, prostor za zabavu, a ispred prostora se nalazi terasa površine 30m2 koja je natkrivena i u kojoj se nalazi pečenjara sa pušnicom. Kuca se prodaje sa ili bez nameštaja i odmah je useljiva . Parcela je povrine 345m2 . Uknjižena nekretnina .Pozovite, Ljiljana Knežević , licenca 3276 , telefon 0613195394, 021546645, 021546282 (House nekretnine Novi Sad, Reg.br 200)
ID: 3044118 - Adamovićevo naselje , trosobna nekretnina u vlasništvu . Nekretnina na odličnoj lokaciji, idealna za porodicu , sa sopstvenim dvorištem .
ID: 3045281 - Rakovcu , novija kuća na placu od oko 2000m2, sa fantastičnim pogledom ! Agencijska oznaka nekretnine 3045281 , Rakovac , Dumbovo . Prodajemo trosobnu kuću novije gradnje , koja se nalazi na velikom placu , na uzvišenju sa koje
Bez obzira da li kupujete, prodajete ili rentirate nekretninu pošaljite nam Vaše želje i potrebe a naši agenti će pokušati da nađu najbolje rešenje za Vas.
PRETRAGA PO ŠIFRI
Kontaktirajte nas
Pitajte sve što Vas interesuje u vezi sa ovom nekretninom i odgovorićemo vam u najkraćem mogućem roku.